Inter.it

Raport z Włoch: dyrektor Interu spotka się z przedstawicielami Man Utd ws. transferu Onany

, Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Sprawa obsady bramki Manchesteru United w przyszłym sezonie jest w tym momencie najważniejszą rzeczą, którą muszą zająć się władze klubu. Wszystko wskazuje na to, że z zespołem pożegna się David de Gea, a na jego miejsce zostanie sprowadzony Andre Onana. Według doniesień „La Gazzetty dello Sport”, dyrektor sportowy Interu Mediolan ma się regularnie spotykać z przedstawicielami „Czerwonych Diabłów”, aby rozmawiać na temat transferu kameruńskiego golkipera.

Jeśli wierzyć angielskim mediom, to oferta nowego kontraktu dla Davida de Gei została wycofana, mimo że wcześniej Hiszpan zgodził się na jej warunki. Według doniesień The Athletic, bramkarz mógłby podpisać nową umowę z klubem, ale tylko jeśli zdecydowałby się na jeszcze większą obniżkę pensji, niż pierwotnie zakładano. Sam zainteresowany nie dał jeszcze jednoznacznej odpowiedzi, co oznacza, że w sobotę oficjalnie będzie już wolnym zawodnikiem.

Numerem jeden w bramce Manchesteru United ma zostać Andre Onana. Według informacji „La Gazzetty dello Sport”, dyrektor sportowy Interu Mediolan Piero Ausilio miał spotkać się w środę z dyrektorem operacji piłkarskich klubu z Old Trafford Davidem Harrisonem, aby ustalić szczegóły transferu 27-latka. Podobne spotkanie, ale tym razem również z przedstawicielami samego piłkarza, ma się odbyć w piątek.

Jeśli mowa o szczegółach tego transferu, to włoskie media w czwartek informowały, że Manchester United planuje w ciągu najbliższych kilku dni złożyć oficjalną ofertę za Onanę. Ma ona oscylować w granicach od 45 do 50 milionów euro, lecz te same źródła podają, że taka kwota może nie wystarczyć, a Inter ma oczekiwać około 60 milionów euro.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze