chelseafc.com

Teraz albo nigdy? Man Utd wznowił rozmowy z Chelsea

, Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United nie ustaje w swoich staraniach o Masona Mounta. Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” ponownie zasiądą do negocjacji z przedstawicielami „The Blues”.

Takimi informacjami dzieli się nie tylko „Daily Mail”, ale również Fabrizio Romano. Ogólnie rzecz biorąc, według mediów, Manchester United wznawia rozmowy z Chelsea, aby osiągnąć kompromis w sprawie przeprowadzki Mounta.

Klub z Old Trafford jest przygotowany, aby nieznacznie negocjować na marginesie ostatniej propozycji, czyli 50 milionów funtów i pięciu milionów dodatków.

Negocjatorzy nie zamierzają jednak ustępować naciskom Chelsea, która żąda co najmniej dziesięciu milionów więcej. Przypomnijmy, że Mountowi za rok wygasa kontrakt.

Pomimo twardego stanowiska „The Blues” wśród władz Manchesteru United panuje przekonanie, że transfer wkrótce zostanie dopięty i reprezentant Anglii zostanie pierwszym nabytkiem Erika ten Haga w tym letnim oknie transferowym.

Źródła zbliżone do Chelsea twierdzą, że transfer to kwestia czasu i najpewniej będzie sfinalizowany w przyszłym tygodniu.

Osoby znajdujące się przy klubie z Old Trafford mówią natomiast o poważnym zainteresowaniu Moisesem Caicedo. Manchester United podobno śledzi tego zawodnika od długiego czasu i swoim zainteresowaniem nie stara się zmiękczyć stanowiska Chelsea, która również ma chrapkę na tego zawodnika. Istnieje nawet mała szansa, że „Czerwone Diabły” oprócz Masona Mounta sprowadzą też piłkarza Brighton.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze