manutd.com

BBC: Manchester United chce zatrzymać Scotta McTominaya. Fred na wylocie?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Simon Stone z BBC donosi, że pomimo transferu Masona Mounta Manchester United chce zatrzymać na Old Trafford Scotta McTominaya. Sytuacja ma wyglądać inaczej w przypadku Freda, którym nadal interesuje się Fulham.

Wczoraj media zgodnie informowały o porozumieniu transferowym pomiędzy Chelsea a Manchesterem United. Klub z Old Trafford po wielu dniach negocjacji miał uzgodnić warunki transferu wychowanka „The Blues” Masona Mounta, który odrzucił wszystkie oferty nowej umowy od Chelsea.

Zdaniem BBC transfer Masona Mounta postrzegany ma być przez Manchester United jako wzmocnienie na pozycji ofensywnego pomocnika. Oprócz tego Mount ma być bezpośrednim rywalem dla doświadczonego pomocnika Christiana Eriksena.

Oczywiście przybycie reprezentanta Anglii na Old Trafford może wymusić odejścia. Najczęściej w tej kwestii wymienia się Freda oraz Scotta McTominaya, którzy wielokrotnie winieni byli za problemy w środku pola „Czerwonych Diabłów”. Na chwilę obecną najbliżej odejścia ma być Fred.

Od finalnego meczu sezonu Premier League z Fulham mówiło się o transferze Brazylijczyka do londyńskiego zespołu. Szkoleniowiec Fulham rozmawiał z zawodnikiem po wspomnianym spotkaniu, a w następnych tygodniach media informowały o negocjacjach transferowych na linii Londyn – Manchester.

Natomiast Scott McTominay może pozostać w Manchesterze, gdyż chcą tego same „Czerwone Diabły”. Jednakże Szkot nie będzie postrzegany jako podstawowy zawodnik w taktyce Erika ten Haga. Pomimo chęci zatrzymania zawodnika klub nie będzie blokować jego odejścia, gdyby pojawiła się dobra oferta.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze