manutd.com

Media: klub Cristiano Ronaldo chce sprowadzić Davida de Geę

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień angielskiego dziennikarza – Alana Nixona David de Gea, który od początku lipca jest wolnym zawodnikiem może zostać skuszony przez Al-Nassr. Klub, którego barwy obecnie reprezentuje Cristiano Ronaldo, mógłby zaproponować Hiszpanowi nawet 250 tysięcy funtów tygodniówki.

Sytuacja kontraktowa Davida de Gei jest niezwykle skomplikowana. Bramkarz oficjalnie od początku lipca jest wolnym zawodnikiem i może podpisać umowę z dowolnym klubem. Jednak władze Manchesteru United zapewniają, że wciąż prowadzą z nim rozmowy, których przebieg zapewne zależy od tego, co wydarzy się na rynku transferowym.

Jednak według doniesień mediów hiszpański bramkarz może skusić się na przenosiny na Bliski Wschód. Kusi go bowiem klub, w którym na co dzień występuje Cristiano Ronaldo. Jak wiemy, ofensywa Arabii Saudyjskiej trwa i cztery kluby z tamtejszej ligi wykupują wielu piłkarzy z Europy za ogromne pieniądze.

Nie wiadomo, czy podobnie stanie się z De Geą, ale na pewno po stronie Al-Nassr stoją pieniądze. Klub, do którego wkrótce ma się przenieść Marcelo Brozović, może zaproponować Hiszpanowi około 250 tysięcy tygodniówki. To kwota, na którą z pewnością nie może liczyć w Manchesterze United.

 

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze