acffiorentina.com

Dyrektor Fiorentiny dementuje plotki. „Nie otrzymaliśmy jeszcze oferty za Amrabata”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dyrektor Fiorentiny postanowił zdementować plotki medialne sugerujące ofertę Manchesteru United za Sofyana Amrabata. Działacz włoskiego zespołu dodał, że Fiorentina nie otrzymała jak na razie żadnej oferty za reprezentanta Maroka.

Pomocnik reprezentacji Maroka oraz Fiorentiny łączony jest z największymi markami w piłce od momentu ostatniego mundialu, na którym zaprezentował się bardzo dobrze. Teraz zawodnik wszedł w ostatni rok obowiązywania kontraktu (jest opcja przedłużenia o rok), co skutkuje coraz nowszymi powiązaniami transferowymi.

Dzisiaj włoskie media sugerowały, że Manchester United miał ruszyć po Amrabata, gdyż Erik ten Hag po transferze Masona Mounta miał naciskać na dalsze wzmocnienia środka pola. „Czerwone Diabły” miały zasiąść do rozmów z włoski klubem, który wycenił swojego podopiecznego na 30 mln euro.

Natomiast Manchester United miał zawrzeć ugodę ustną z obozem zawodnika oraz być bardzo blisko osiągnięcia porozumienia z działaczami Fiorentiny. Jednakże bardzo szybko informacje te obalił sam dyrektor generalny Fiorentiny, który osobiście zaprzeczył plotkom. Ujawnił on, że jak na razie żaden klub nie złożył oferty za reprezentanta Maroka.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze