whufc.com

Fabrizio Romano: Declan Rice i Jurrien Timber przechodzą do Arsenalu

Maks Radziwonko
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano za pośrednictwem profilu na Twitterze niejako potwierdził transfery Declana Rice’a oraz Jurriena Timbera do Arsenalu. Obaj zawodnicy byli w niedalekiej przeszłości łączeni z przenosinami do Manchesteru United.

W środę w godzinach okołopołudniowych pojawiła się informacja o przenosinach Declana Rice’a. Chwilę później włoski dziennikarz potwierdził kolejny transfer do ekipy z Emirates Stadium – ma być nim Jurrien Timber.

Declan Rice został wykupiony z West Hamu United za zawrotną kwotę 100 milionów funtów + 5 milionów funtów w bonusach. Jest to największa suma, jaką kiedykolwiek Arsenal wydał na jeden transfer, a zarazem największa, jaką wyłożono za zawodnika angielskiej narodowości.

Chwilę po tym komunikacie, Fabrizio Romano dodał informację na temat Jurriena Timbera. Ten holenderski obrońca przeniesie się do Londynu z Ajaxu Amsterdam, za kwotę 40 milionów euro + 5 milionów euro w bonusach.

Zawodnik, który ma podpisać kontrakt do 2028 roku, podobno mocno wierzy w projekt menedżera Mikela Artety i preferował przenosiny właśnie na Emirates Stadium.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze