PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP via Getty Images

Nadchodzi kolejna oferta za Andre Onanę. Man Utd zbliży się do oczekiwań Interu

, , , Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Transfer Andre Onany na Old Trafford wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Włoskie media donoszą, że „Czerwone Diabły” wkrótce złożą kolejną ofertę – bardzo zbliżoną do wymagań Interu Mediolan.

Matteo Moretto, czyli obecnie najlepsze włoskie źródło informacji transferowych, napisał, że Inter spodziewa się w czwartek kolejnej oficjalnej oferty od Manchesteru United.

Według doniesień Lauriego Whitwella z The Athletic Inter za swojego bramkarza oczekuje 60 milionów i oba kluby najprawdopodobniej dojdą do porozumienia. „Czerwone Diabły” są gotowe zbliżyć się do tej kwoty. Pierwsza oferta opiewająca na 40 milionów euro plus pięć milionów euro dodatków nie zadowoliła władz Interu, o czym poinformowali media.

– Nie jesteśmy zadowoleni z propozycji za Andre Onanę – powiedział dyrektor sportowy włoskiego klubu Piero Ausilio.

Według informacji podawanych przez inne włoskie media, źródła z Manchesteru United twierdzą, że tym razem Manchester United zaoferuje 52 miliony euro, a w czwartek rozpoczęły się kolejne rozmowy.

Mówi się również, że klub z Old Trafford jest coraz bardziej pewny szybkiego sprowadzenia kameruńskiego golkipera. Sam bramkarz chce odejść, a Inter jest gotowy sprzedać go za dobrą ofertę. Transakcja wkrótce może dojść do skutku.

Swoje trzy grosze – optymistyczne dla fanów „Czerwonych Diabłów” chcących nowej jedynki w bramce – dołożył też David Ornstein.

– Wydaje się, że obie strony nie różnią się za bardzo w wycenie piłkarza. Jak na razie oferty spływają werbalnie podczas dialogu pomiędzy Johnem Murtoughem a Interem Mediolan. Jest duża szansa, że Onana opuści Inter na rzecz Manchesteru United – powiedział brytyjski dziennikarz.

Bramkarz Interu Mediolan wrzucił na swój Instagram tajemniczą relację, która może odnosić się do jego przyszłości.

– Każde życie ma swoją historię, ale każda historia kiedyś się kończy. Nigdy nikogo nie wyśmiewajcie – napisał Onana.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze