Inter.it

Inter odrzucił drugą ofertę za Onanę. „Porozumienie kwestią czasu” [AKTUALIZACJA]

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano potwierdził, że Inter odrzucił drugą ofertę Manchesteru United za Andre Onanę. Włoskie media twierdzą, że do porozumienia może dojść jeszcze w piątek (7 lipca). Erik ten Hag osobiście ma spotkać się z piłkarzem.

Wczoraj do klubu z Mediolanu wpłynąć miała druga oferta Manchesteru United za bramkarza Andre Onanę. Angielski klub zaproponował 50 mln euro (45 mln euro plus 5 mln). Jednakże Fabrizio Romano potwierdził w nocy, że Inter odrzucił drugą ofertę „Czerwonych Diabłów”.

Następnie „La Gazzetta Dello Sport” poinformowała, że porozumienie pomiędzy zespołami ma być kwestią czasu i może do niego dojść jeszcze w piątek (7 lipca). Aktualna różnica między ofertą Manchesteru United, a progiem akceptowalnym przez Inter wynosić ma zaledwie 5 mln euro.

Dodatkowo sam Erik ten Hag ma być w ciągłym kontakcie z Andre Onaną, z którym wcześniej współpracował w Ajaxie. Zaplanowano także spotkanie pomiędzy Onaną a Erikiem ten Hagiem, któremu towarzyszyć będzie dyrektor sportowy John Murtough.

Aktualizacja 12:00

Niezawodny w tym okienku transferowym Matteo Moretto potwierdził informacje „La Gazzetta Dello Sport”. Dziennikarz również podkreślił, że porozumienie jest już kwestią czasu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze