ManUtd.com (Ash Donelon / Manchester United via Getty Images)

“Daily Mail”: Mason Greenwood częścią wymiany za Rasmusa Hojlunda?

Masi Maks Radziwonko
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United jest gotowy zaproponować Atalancie wypożyczenie Masona Greenwooda w ramach starań o pozyskanie Rasmusa Hojlunda – czytamy w brytyjskim “Daily Mail”. Duńczyk ma pozostawać numerem 1 na liście życzeń Erika ten Haga w kontekście wzmocnienia linii ofensywnej “Czerwonych Diabłów”.

Mason Greenwood pojawił się w ofercie Manchesteru United jako potencjalna opcja wypożyczenia dla innych ekip. Włodarze klubu z Old Trafford liczą, że to może pomóc w negocjacjach o podpis Rasmusa Hojlunda.

Angielski napastnik został zawieszony przez “Czerwone Diabły” w związku z zarzutami gwałtu i napaści na partnerkę piłkarza, jakie w styczniu 2022 roku postawiła mu brytyjska policja. Zawieszenie trwa już 17 miesięcy, a Greenwooda w dalszym ciągu brakuje w kadrze, która właśnie rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Odkąd w lutym br. oficjalnie wycofano wszystkie zarzuty przeciwko Anglikowi, Manchester United prowadzi wewnętrzne dochodzenie w tej sprawie.

Istnieje prawdopodobieństwo, że 21-letni napastnik zostanie wypożyczony do europejskiego klubu na nadchodzący sezon. Jak informuje “Daily Mail”, dyrektor Manchesteru United John Murtough omawiał możliwość tymczasowego przejścia Greenwooda do Atalanty w trakcie negocjacji z włoskim klubem w sprawie transferu Hojlunda.

Co więcej, według niektórych doniesień, Greenwood miał wynająć jego dom w Cheshire. Ostateczna decyzja o przyszłości piłkarza nie została jednak jeszcze podjęta.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze