DAZN

David Ornstein: Manchester United ściąga wysokocenionego członka sztabu medycznego Arsenalu

, Mikołaj Podbereski
Zmień rozmiar tekstu:

Dyrektor sztabu medycznego w Arsenalu, Gary O’Driscoll, przenosi się na Old Trafford. Wysoko ceniony specjalista dołączył do „Kanonierów” w 2009 roku i stał się kluczowym pracownikiem w klubie z północnego Londynu.

52-latek był bardzo blisko związania się z Liverpoolem w 2020 roku, jednak w tamtym czasie nie zdecydował się on na zmianę pracodawcy. Odrzucił również propozycje z innych zespołów. Jednakże klub z czerwonej części Manchesteru chce pozyskać doktora z Emirates Stadium i liczy, że uda mu się tego dokonać jeszcze w okresie letnim.

Anglik był bardzo poważany w Arsenalu i nie miał zamiaru odchodzić. Jednak przeprowadzka do Manchesteru pozwoli mu być bliżej rodziny, która mieszka na północnym zachodzie kraju. „Czerwone Diabły” potrzebują wypełnić lukę w sztabie medycznym, odkąd w grudniu 2022 roku drużynę opuścił Steve McNally, ówczesny szef Medycyny Sportowej w zespole, który został zastąpiony przez byłego lekarza Liverpoolu Jima Moxona.

Kwalifikacje, doświadzcenie, osobowość i charakter sprawiają, że O’Driscoll jest odpowiednim kandydatem na stanowisko kierownika sztabu medycznego w zespole z Old Trafford. Podczas jego pracy w Arsenalu, klub z Londynu wygrał cztery razy puchar Anglii oraz zakończył zeszły sezon Premier League na drugim miejscu, co pozwoliło Londyńczykom wrócić do Ligi Mistrzów po sześcioletniej nieobecności w tych rozgrywkach.

https://twitter.com/David_Ornstein/status/1677257786516819969

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze