Twitter/Fabrizio Romano

Manchester City o krok od porozumienia ws. transferu gracza z akademii “Czerwonych Diabłów”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester City jest o krok od porozumienia ws. transferu niezwykle utalentowanego środkowego defensora z akademii “Czerwonych Diabłów” – informuje Fabrizio Romano. Mowa o Harrisonie Parkerze, o którego zabiegają największe piłkarskie marki.

16-latek reprezentuje barwy klubu z Old Trafford od września 2021 roku, kiedy to zdecydował się opuścić mury dotychczasowej akademii należącej do Arsenalu. Zawodnik dobrze sprawuje się w niższych grupach wiekowych, co skutkowało możliwością gry w trzech starciach zespołu U18.

Utalentowany zawodnik może wkrótce opuścić barwy akademii Manchesteru United. Jak donosi Fabrizio Romano, graczem zainteresowane są największe marki na świecie, w tym Manchester City, który ma być blisko porozumienia ws. przenosin młodzieżowca.

Romano dodaje, że Manchester United miał robić wszystko, aby zatrzymać Parkera u siebie. Klub z “Teatru Marzeń” miał nawet zaproponować defensorowi bardzo atrakcyjny kontrakt, który uczyniłby go jednym z najlepiej opłacanych młodzieżowców.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze