manutd.com

Dlaczego Fred ominął starcie z Leeds United?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ograł w Oslo 2:0 Leeds United w pierwszym starciu w ramach okresu przygotowawczego. Jednym z zawodników pierwszego zespołu, których zabrakło tego dnia był Fred. Nieobecność pomocnika nie była wywołana urazem, a była tylko środkiem zapobiegawczym.

„Czerwone Diabły” pewnie ograły dobrze znanych rywali z angielskich boisk po bramkach Emerana oraz Hugilla, którzy reprezentowali w towarzyskim starciu klubową akademię. Zdobywcy bramek pojawili się na murawie dopiero po przerwie, zmieniając swoich kompanów.

Natomiast od pierwszych minut zagrali tacy piłkarze jak Fernandez, Forson, Amad, Mainoo oraz Hannibal. Szczególnie wymienieni na końcu panowie skorzystali na nieobecności Freda, który przez wielu typowany był jako jeden z graczy do wyjściowej jedenastki.

Jak się okazuje, brak reprezentanta Brazylii w kadrze meczowej nie był podyktowany urazem. W oficjalnym komunikacie klub potwierdził, że gracz po prostu zapobiegawczo został nieuwzględniony w zespole. Ma to być skutek braków kondycyjnych oraz reakcji jego ciała na ostatnie treningi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze