twitter.com/FabrizioRomano

Inter zaakceptował ofertę. Onana sprzedany do Manchesteru United [AKTUALIZACJA]

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, czwartek okazał się przełomowym dniem w negocjacjach transferu bramkarza Andre Onany z Interu Mediolan – informuje włoski dziennikarz Fabrizio Romano. Manchester United jest tym samym coraz bliżej finalizacji drugiego letniego wzmocnienia, po tym jak początkiem lipca klub zasilił Mason Mount.

Jak wynika z wpisu opublikowanego na profilu Fabrizio Romano na Twitterze, „Czerwone Diabły” złożyły Interowi ostateczną ustną ofertę transferową. Ma ona opiewać na 50 milionów euro płatnych z góry i dodatkowych 5 milionów euro w bonusach.

– Jest blisko, zgodnie z oczekiwaniami – podsumował Włoch.

Przypomnijmy, że Manchester United rozpoczął przygotowania do nowego sezonu bez dotąd podstawowego bramkarza w osobie Davida de Gei, którego kontrakt wygasł z ostatnim dniem czerwca. W kadrze udającej się do Oslo na środowy mecz towarzyski przeciwko Leeds United zabrakło także Deana Hendersona.

Starcie z Leeds między słupkami rozpoczął Tom Heaton, w przerwie zmieniony przez Mateja Kovara.

Aktualizacja 23:30

Wpierw Fabrizio Romano udostępnił zdjęcie, na którym Onana trzyma prezent pożegnalny, który otrzymał podczas kolacji w restauracji samego Javiera Zanettiego. Włoski dziennikarz dodał, że finalizacja transferu bramkarza ma być kwestią godzin.

Kilkanaście minut po poście Romano informację o sprzedaży Onany do Manchesteru United opublikował Gianluca Di Marzio.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze