ManUtd.com

Wielkie zjednoczenie? Alex Telles jednym z głównych celów transferowych Al-Nassr

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik “Daily Mail” donosi, że arabskie Al-Nassr chce ponownie zjednoczyć Cristiano Ronaldo oraz Alexa Tellesa. Klub z Arabii Saudyjskiej postrzega brazylijskiego defensora jako jeden z kluczowych transferów na ten moment.

30-latek stracił miejsce w pierwszym zespole po przyjściu Erika ten Haga i cały sezon 2022/23 spędził na wypożyczeniu w Sevilli. Brazylijczyk nie wypracował sobie transferu definitywnego swoją grą, lecz sięgnął wraz z ówczesnym klubem po medal za wygranie Ligi Europy.

Ostatnie doniesienia w sprawie zawodnika sugerują, że jego dni na Old Trafford są już policzone. W końcu Ten Hag jeszcze w pierwszym sezonie sięgnął po Tyrella Malacię, gdyż jego zdaniem był to lepszy rywal dla grającego w wyjściowej jedenastce Luke’a Shawa.

Aktualnie Telles wyceniany jest przez portal transfermarkt.com na około 7,5 mln euro. Warto zaznaczyć, że umowa gracza wygasa w czerwcu 2024 roku, więc aktualne okienko jest najpewniej ostatnią szansą na spieniężenie go, zanim opuści klub jako wolny zawodnik.

Zdaniem “Daily Mail” Brazylijczyk miał stać się celem transferowym arabskiego Al-Nassr, który chce zjednoczyć go z innym byłym już graczem Manchesteru United. Mowa o Cristiano Ronaldo, który po tym, jak został zwolniony z kontraktu w Anglii, przeniósł się do Arabii Saudyjskiej.

Na chwilę obecną transfer nie może zostać przeprowadzony, gdyż Al-Nassr ma blokadę transferową nałożoną przez FIFA i nie może zarejestrować nowych zawodników. Wiązać się to ma z zaległościami w płatnościach o wysokości 390 tys. funtów względem Leicester City. Uważa się, że uregulowanie zaległości ma być tylko kwestią czasu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze