BBC.com

Mason Greenwood został ojcem. Pierwszy wpis po półtorarocznej przerwie

Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

To niezwykłe chwile dla Masona Greenwooda, w dalszym ciągu zawieszonego w prawach piłkarza Manchesteru Unted. Anglik poinformował o przyjściu na świat jego dziecka, publikując pierwszy od półtora roku wpis na Instagramie.

Okoliczności tego wydarzenia pozostają doprawdy niecodzienne. Matką dziecka jest bowiem Harriet Robson – kobieta, której nagrania opublikowane w mediach społecznościowych w styczniu 2022 roku posłużyły brytyjskiej policji do postawienia piłkarzowi zarzutów o pobicie i gwałt.

Pierwszy po ponad półtorarocznej przerwie post zamieszczony na instagramowym koncie Masona Greenwooda potwierdza wcześniejsze doniesienia mediów, że para znów jest razem.

Przypomnijmy, że zarzuty wystosowane wobec mającego obecnie 21 lat napastnika zostały wycofane początkiem bieżącego roku. Od tamtej pory Manchester United prowadzi wewnętrzne śledztwo i nie wydał jak dotąd żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

W dalszym ciągu nieznana jest więc piłkarska przyszłość Anglika, który niewykluczone, że zostanie wypożyczony na sezon 2023/2024 do któregoś z zagranicznych klubów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mason Greenwood (@masongreenwood)

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze