manutd.com

Harry Maguire stracił opaskę kapitańską. „Jestem zawiedziony, lecz nadal będę ciężko pracować”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Harry Maguire zdecydował się wypuścić oświadczenie, w którym potwierdził ostatnie doniesienia mediów. Reprezentant Anglii po rozmowie z Erikiem ten Hagiem pożegnał się z rolą kapitana pierwszego zespołu „Czerwonych Diabłów”.

Oświadczenie Harry’ego Maguire’a

– Podczas dzisiejszej rozmowy z menedżerem zostałem poinformowany, że zmienia on kapitana zespołu. Wymienił mi powody swojej decyzji. Jestem bardzo zawiedziony, lecz będę kontynuować ciężką pracę i dam z siebie wszystko reprezentując barwy tego klubu.

– Chciałbym podziękować wam, fanom Manchesteru United za całe wsparcie, jakie otrzymałem od was podczas noszenia opaski kapitańskiej.

– Od dnia objęcia tej funkcji trzy i pół roku temu było to dla mnie ogromnym przywilejem, gdyż mogłem poprowadzić wielki Manchester United. Jest to oczywiście jeden z najbardziej dumnych momentów mojej kariery. Jest to jeden z najważniejszych sposobów oddania klubowi. Na boisku i poza nim robiłem wszystko co możliwe, aby Manchester United osiągał sukcesy.

– Jestem wdzięczny Ole Gunnarowi Solskjaerowi za to, że dał mi możliwość wzięcia tak wielkiej odpowiedzialności. Osobie, która zostanie nowym kapitanem, życzę samych sukcesów. Będę wspierać ją na każdym kroku.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze