manutd.com

„The Telegraph”: West Ham United chętnie wypożyczy Harry’ego Maguire’a

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Po finalizacji transferu Declana Rice’a do Arsenalu, West Ham United ma rozpocząć poszukiwania potencjalnych wzmocnień, donosi „The Telegraph”. Na liście życzeń londyńskiego klubu ma być kapitan Manchesteru United Harry Maguire.

Declan Rice po wielu okienkach spekulacji opuścił West Ham United i ostatecznie zdecydował się na zasilenie barw lokalnego rywala, czyli Arsenalu. Sfinalizowanie transferu, który potężnie zasilił gotówką konto West Hamu, umożliwił klubowi uaktywnić się na rynku.

Według Mike’a McGratha z „The Telegraph” londyński zespół nadal ma być zainteresowany pozyskaniem kapitana Manchesteru United Harry’ego Maguire’a. Wcześniejsze doniesienia mediów w tej sprawie sugerowały, że fanem talentu defensora ma być sam szkoleniowiec „Młotów” David Moyes.

Na chwilę obecną londyński zespół ma być przede wszystkim chętny na wypożyczenie defensora, lecz transfer definitywny nie jest opcją, którą strona przekreśla. Przypomnijmy, że Maguire miał zostać wyceniony przez obecnych pracodawców na ponad 40 mln funtów i zostanie sprzedany tylko, jeśli pojawi się bardzo dobra oferta za niego.

Pytanie, czy sam zawodnik jest zainteresowany zmianą barw? Według informacji Fabrizio Romano z ostatnich dni miał się on specjalnie przygotowywać w Portugalii, aby rywalizować o miejsce w zespole Erika ten Haga. Oczywiście sytuacja może się zmienić, jeśli plotki o odebraniu Anglikowi opaski kapitańskiej, okażą się prawdzie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze