Twitter/ManUtd

Donny van de Beek po meczu z Olympique Lyon: istnieje szansa, że odejdę z klubu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Donny van de Beek został bohaterem Manchesteru United w starciu towarzyskim z Olympique Lyon. Popisał się on świetnym uderzeniem na bramkę rywali, czym zapewnił zwycięstwo „Czerwonym Diabłom”. Pomocnik udzielił krótkiego pomeczowego wywiadu portalowi The United Stand.

Reprezentant Holandii nie może zaliczyć kariery na Old Trafford do udanych. Dotychczas zaliczył on już jedno wypożyczenie do innego klubu, a w poprzednim debiutanckim sezonie Erika ten Haga nabawił się poważnej kontuzji.

Wiele doniesień medialnych sugeruje, że może on zmienić barwy klubowe, gdyż jest po prostu za słaby na reprezentowanie barw Manchesteru United. Reporter The United Stand zdecydował się zapytać gracza po meczu z Olympique Lyon o możliwość zmiany barw tego lata.

– Nadal istnieje szansa, że odejdę z klubu. Na chwilę obecną jesteśmy otwarci na wszystkie opcje. Ciężko mi przewidzieć, co przyniesie przyszłość. Skupiam się aktualnie na pozostaniu w formie  – mówił Donny van de Beek.

Erik ten Hag lubi stawiać na sprawdzonych graczy. W klubie ma już trzech swoich podopiecznych z czasów trenowania Ajaxu, a na dniach sfinalizowany zostanie transfer kolejnego z nich, czyli Andre Onany. Van de Beek został poproszony o opinię o byłym koledze z szatni.

– Jest świetnym bramkarzem. Grałem z nim przez kilka lat i wiem, że ma świetną osobowość. Dobrze radzi sobie w grze nogami oraz jest świetny na linii. Mam wysokie oczekiwania wobec niego. On jest po prostu świetną osobą i czasami z nim rozmawiam. Jest to bramkarz światowej klasy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze