twitter.com/FabrizioRomano

Andre Onana wysłał emocjonalną wiadomość kibicom Interu: nadszedł czas na nowe wyzwanie

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

W czwartek świat obiegła informacja, że Andre Onana został drugim nabytkiem Manchesteru United tego lata. Kameruńczyk ma wejść w buty pożegnanego niedawno Davida de Gei, który był niekwestionowaną legendą klubu z Old Trafford.

Jednak aby dobrze rozpocząć nowy rozdział w życiu, trzeba z klasą zamknąć poprzedni. Tak postanowił zrobić Onana, który wysłał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych emocjonalną wiadomość do fanów Interu. Bramkarz pożegnał się z nimi, zaznaczając, jak ważne miejsce w jego sercu ma klub z Mediolanu.

– Nigdy nie wyobrażałem sobie, że pożegnanie będzie aż tak trudne. Rok temu stałem się „Nerazzurro”. Wiele osób powiedziało mi wtedy, że ten klub i to miasto ma w sobie coś wyjątkowego. Teraz mogę to potwierdzić. Już w pierwszych dniach zdałem sobie sprawę, że ten zespół to rodzina, że jest to sposób na zrozumienie życia – czytamy na Twitterze bramkarza.

– Zakochałem się w San Siro, La Curva i mieście. Teraz okoliczności są dla mnie odpowiednie, aby rozpocząć nową przygodę w Manchesterze. Robię to z wielkim entuzjazmem, ale wiedząc, że będę tęsknić. Wieczna wdzięczność dla wszystkich kibiców. To wy czynicie ten klub wielkim.

– Może pewnego dnia nasze ścieżki znów się skrzyżują, ale teraz nadszedł czas, aby zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i być szczęśliwym daleko od siebie. Gracze przychodzą i odchodzą, ale klub zawsze pozostaje, a Inter jest ponad wszystko i wszystkich – zakończył Onana.

27-latek może zadebiutować już w sobotę, kiedy zespół Erika ten Haga w Stanach Zjednoczonych zmierzy się w meczu towarzyskim z Arsenalem.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze