manutd.com

BBC: Jonny Evans oraz gracze akademii będą zaangażowani w pojedynek z Wrexhamem w San Diego

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

BBC donosi, że część zawodników, która nie pojawiła się na ostatniej liście powołanych graczy na tournée po Stanach Zjednoczonych, ma dołączyć do zespołu Erika ten Haga przed starciem z Wrexhamem. Wśród piłkarzy ma być m.in. Jonny Evans.

Na 31-osobowej liście powołanych zawodników znalazło się czterech bramkarzy, lecz po finalizacji transferu Onany grupa ta będzie miała kolejnego gracza. Wczoraj (19 lipca) zaskoczeniem był na pewno brak powołania Mateja Kovara, który dobrze pokazał się w starciu z Olympique Lyon.

Jak się okazuje, Manchester United od razu chce wysłać młodego bramkarza na wypożyczenie. Zawodnik nie pojedzie do Stanów Zjednoczonych, gdyż już na dniach może zmienić barwy klubowe. Warto wspomnieć, że Kovar w ubiegłym sezonie wygrał czeską ekstraklasę z Spartą Praga.

Kolejnymi nieobecnymi są gracze akademii oraz Jonny Evans. Wszyscy obserwatorzy dotychczas liczyli, że większa liczba młodzieżowców zostanie zaangażowana i otrzyma szansę, aby zaimponować Ten Hagowi. Zdaniem BBC młode “Czerwone Diabły” mają pojawić się na tournée.

Gracze klubowej akademii, wraz z Jonnym Evansem mają dołączyć do pierwszego zespołu Manchesteru United w następnych dniach. Otrzymają oni szansę gry w nadchodzącym starciu z Wrexhamem w San Diego. Nie ujawniono, co będzie ze wspomnianymi zawodnikami po starciu z walijskim klubem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze