manutd.com

Bruno Fernandes po meczu z Arsenalem: treningi Erika ten Haga są trudne

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Nowy kapitan Manchesteru United, Bruno Fernandes, w pomeczowym wywiadzie po wygranym spotkaniu z Arsenalem (2:0), nie ukrywa, że letnie przygotowania pod okiem Erika ten Haga są bardzo trudne, ale przyniesie to oczekiwane rezultaty. 

Dla Portugalczyka to pierwszy występ podczas letniego okresu przygotowawczego i od razu został on okraszony bramką. Fernandes otworzył wynik spotkania przeciwko Arsenalowi strzałem zza pola karnego. Kapitan pochwalił też kolegów z drużyny za ich starania.

– To było dobre spotkanie. Myślę, że wszystkim się podobało. Granie przeciwko Arsenalowi nigdy nie jest łatwe, ale to był dobry mecz, dobra walka. Myślę, że pokazaliśmy wspaniałego ducha. Wygraliśmy i to jest najważniejsze.

– W naszych nogach jest coraz więcej minut, co pozwala nam złapać najlepszą możliwą formę przed początkiem sezonu.

– Zawsze jest dobrze wpisać się na listę strzelców. To ważne dla twojej pewności siebie. Dla mnie to pierwsze spotkanie, więc się cieszę. Oczywiście w tym meczu najlepszy był rezultat.

– Wiemy, jakiego mamy menedżera. Dba o wszystkie detale. Całkiem ciężko się z nim trenuje, ale później mamy rezultaty. Musimy zrozumieć, że będzie trudno. To okres przygotowawczy, dużo trenujemy i mamy sporo roboty do wykonania. Przed nami drugi sezon pod jego wodzą, więc musi być lepiej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze