manutd.com

Amad Diallo o swoim stanie zdrowia: obawiałem się najgorszego

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Amad Diallo przedwcześnie opuścił boisko podczas spotkania przedsezonowego z Arsenalem po tym, jak nabawił się groźnie wyglądającej kontuzji stawu skokowego. Skrzydłowy wlał jednak nieco otuchy w serca kibiców swoim komunikatem opublikowanym na Instagramie.

Diallo wybiegł razem ze swoimi kolegami na drugą połowę starcia z Arsenalem. Jednak już niespełna 15 minut później musiał opuścić murawę po tym, jak ucierpiał w starciu z Jurrienem Timberem.

Kontuzja zaniepokoiła kibiców, szczególnie że po meczu pojawiły się zdjęcia, na których widać było, że skrzydłowy opuszcza stadion z pomocą kul. Jednak już w poniedziałek na Instagramie piłkarz mogliśmy przeczytać pozytywny komunikat:

– Obawiałem się najgorszego, chwała Bogu, że to nic poważnego. Wkrótce z wolą Bożą wrócę do gry – napisał Diallo.

Jak dotąd występy Diallo w okresie przygotowawczym były dość obiecujące. Widać w nich było, że skrzydłowy starał się udowodnić swoją jakość po powrocie z wypożyczenia. Jeśli Iworyjczyk będzie wystarczająco zdrowy, to kolejna okazja na pokazanie się trenerowi będzie już w czwartek, kiedy o 2:30 czasu polskiego pierwszy zespół Manchesteru United zmierzy się z Realem Madryt.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Amad Diallo (@amaddiallo19)

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze