manutd.com

Manchester United zaprezentował zestaw strojów wyjazdowych na sezon 2023/24

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Ponownie przecieki w sprawie wyjazdowego zestawu strojów z ostatnich tygodni okazały się trafne. Manchester United zaprezentował nowe i nietypowe zestawy. W sezonie 2023/24 „Czerwone Diabły” zagrają w zielonych koszulkach z białymi pasami.

Od 24 lipca do sprzedaży trafiły wyjazdowe komplety Manchesteru United. Projekt nawiązywać ma do początkowych lat funkcjonowania klubu, kiedy to koszulki z paskami były nieodłącznym elementem strojów „Czerwonych Diabłów”. Natomiast nietypowa paleta barw wiąże się bezpośrednio z samym miastem Manchester.

Biało-czerwone pasy nawiązują do budownictwa w mieście, a szczególnie do ceglanych budynków. Tymczasem zieleń reprezentuje krajobraz hrabstwa i stanowi idealne tło dla tak odważnego projektu.

Rzecznik prasowy marki Adidas: – Jesteśmy niesamowicie podekscytowani powrotem do projektu, który nawiązuje do dziedzictwa tego wspaniałego kraju. Pionowe pasy są wpisane w DNA Manchesteru United. Mamy nadzieję, że nowy odważny wygląd przyciągnie uwagę fanów z całego świata.

– Celowo zaczerpnęliśmy inspirację z samego miasta Manchester, gdyż chcieliśmy zapewnić graczom, jak i fanom część domu, którą mogą zabrać ze sobą wszędzie.

manutd.com

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze