manutd.com

Gwiazda Hollywood spotkała się z piłkarzami Manchesteru United

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Ikona kina, Julia Roberts, oglądała mecz Manchesteru United na stadionie MetLife podczas sobotniego meczu towarzyskiego z Arsenalem (2:0) w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda Hollywood spotkała się z kadrą „Czerwonych Diabłów”. 

Amerykańska aktorka to zagorzała kibicka Manchesteru United i nie mogła sobie odpuścić pierwszego meczu klubu z Old Trafford w Stanach Zjednoczonych od 2018 roku.

Reporterka klubowej telewizji po meczu złapał gwiazdę Hollywood, by podzieliła się swoimi wrażeniami po zwycięstwie 2:0 nad Arsenalem.

– Byłam podekscytowana! Nie mogłam spać całą noc, ale na szczęście wygraliśmy 2:0, więc jest wspaniale.

– Pierwsza połowa była znakomita. Zapomniałam już o drgawkach, jakich dostaję, gdy oglądam chłopaków w akcji. Czułam wielką radość!

Julia Roberts odwiedziła Old Trafford w listopadzie 2016 roku podczas meczu z West Hamem. W 2017 i 2018 roku była specjalnym gościem podczas dwóch obozów treningowych „Czerwonych Diabłów” w USA.

Po zwycięstwie aktorka spotkała się nie tylko z piłkarzami, ale też z Erikiem ten Hagiem, który wręczył jej koszulkę z jej nazwiskiem.

manutd.com

– Byłam podekscytowana z rodziną, że znów mogliśmy obejrzeć Manchesteru United. Ten klub jest częścią naszej rodzinnej historii. Jesteśmy miłośnikami sportu. Teraz moje dzieci dorastają. Kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz, były malutkie. Wspaniale jest móc znów zobaczyć tych ludzi i poznać nowych piłkarzy – skwitowała.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze