manutd.com

Media: Nathan Bishop jedną nogą w Sunderlandzie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Przebudowa pierwszego zespołu Manchesteru United trwa. “The Nothern Echo” donosi, że czwarty bramkarz “Czerwonych Diabłów” w sezonie 2022/23 – Nathan Bishop miał otrzymać zgodę na transfer do innego klubu.

23-latek dołączył do akademii Manchesteru United w styczniu 2020 roku, czym opuścił mury Southend United. Następnie zawodnik kontynuował rozwój w klubie z Old Trafford i zaliczył jedno wypożyczenie do Mansfield Town, gdzie zebrał przeciętne noty.

Dotychczas nie otrzymał on szansy nawet zadebiutowania w oficjalnych rozgrywkach w barwach pierwszego zespołu. Warto zaznaczyć, że miniony sezon 2022/23 nie był jego najlepszym, gdyż we wszystkich rozgrywkach (także młodzieżowych) rozegrał tylko dziewięć starć.

Według “The Northern Echo” dni bramkarza w Manchesterze United mają dobiegać końca. Zawodnik miał otrzymać zielone światło w sprawie transferu definitywnego. Najpewniej w następnych tygodniach zmieni on zespół na Sunderland, który praktycznie osiągnął porozumienie z drugą stroną.

Jednakże trochę przyjdzie nam czekać na oficjalne ogłoszenie transferu. Zdaniem tego samego źródła kluby ustaliły, że Bishop zmieni barwy dopiero po zakończeniu tournée Manchesteru United po Stanach Zjednoczonych, a do tego momentu pozostanie on z drużyną za oceanem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze