manutd.com

Piętnastu graczy zespołu rezerw dowołanych na towarzyskie starcie z Wrexhamem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Przed towarzyskim meczem z Wrexhamem do grupy treningowej Erika ten Haga dołączyło piętnastu zawodników. Wspomniani gracze na co dzień reprezentują barwy zespołu rezerw, a wśród nich znalazł się reprezentant młodzieżowy Polski Maxi Oyedele.

Tournée Manchesteru United po Stanach Zjednoczonych trwa, a przed nami drugie towarzyskie starcie w ramach tego wyjazdu. 26 lipca o 4:30 czasu polskiego „Czerwone Diabły” zmierzą się z walijskim Wrexhamem. Pomimo wcześniej ustalonej kadry Erik ten Hag zdecydował się dowołać aż piętnastu zawodników przed drugim pojedynkiem w USA.

Dowołani gracze na co dzień reprezentują zespół rezerw, a jednym z nich jest reprezentant Polski Maxi Oyedele. Wśród powołanych znalazł się również niezwykle doświadczony Jonny Evans, który w poprzednich dniach podpisał krótkoterminowy kontrakt z Manchesterem United.

Podczas swojej kadencji Ten Hag skorzystał już z 32 zawodników młodzieżowych w trakcie sesji treningowych. Angaż w mecze towarzyskie pierwszego zespołu jest kolejnym krokiem rozwoju graczy klubowej akademii. Uważa się, że to właśnie początkujący piłkarze mają otrzymać szansę od Holendra w nadchodzącym pojedynku.

Klubowa akademia miała już szansę popisać się przed fanami podczas trwającego okresu przygotowawczego. W starciu z Leeds United w Oslo bramki zdobyli Noam Emeran oraz Joe Hugill. Świetne spotkanie dodatkowo w środku pola rozegrał Kobbie Mainoo. W następnych spotkaniach chwaleni byli także Daniel Gore oraz Matej Kovar.

Lista dowołanych graczy:

Sonny Aljofree, Toby Collyer, Jonny Evans, Will Fish, Isak Hansen-Aaroen, Elyh Harrison, Joe Hugill, Marc Jurado, Willy Kambwala, Charlie McNeill, Dermot Mee, Mateo Mejia, Maxi Oyedele, Logan Pye, Shola Shoretire

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze