Getty Images

Simon Stone: Kylian Mbappe i Harry Kane nie trafią na Old Trafford

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Pojawiły się wiadomości, jakoby Daniel Levy miał być zmuszony przez właściciela Tottenhamu do sprzedaży Harry’ego Kane’a przed wygaśnięciem kontraktu. Jak podaje Simon Stone z BBC, „Czerwone Diabły” nie włączą się do walki o angielskiego napastnika.

Podobnie ma się sprawa z Kylianem Mbappe, który jest na wylocie z Paris Saint-Germain. W przypadku obu graczy należałoby się liczyć z horrendalną wyceną. Kane miałby kosztować 100 a Mbappe około 200 milionów funtów.  Obaj mają rok do wygaśnięcia kontraktu. Klub nie zamierza zmieniać swojego stanowiska – pisze na Twitterze Simon Stone.

Klub z Old Trafford nie będzie nawet zainteresowany opcją wypożyczenia. PSG ma być otwarte na takie rozwiązanie, bo nie chce patrzeć, jak kontrakt Francuza wygasa w Paryżu.

To pozwoliłoby kapitanowi reprezentacji Francji dołączyć do Realu Madryt za darmo po 12 miesiącach i utrzymać kondycję meczową, bo istnieje zagrożenie, że w Parc des Princes Mbappe już nie zagra. PSG zarobiłoby też pieniądze za krótkoterminową przeprowadzkę.

Za Francuza ofertę złożyło Al-Hilal. Arabski klub zaproponował PSG 269 milionów funtów, a piłkarzowi 700 milionów pensji rocznie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze