manutd.com

Oficjalnie: Will Fish wypożyczony do Hibernian

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United poinformował, że środkowy obrońca Will Fish zmienił barwy klubowe na zasadzie rocznego wypożyczenia. Wychowanek “Czerwonych Diabłów” zasilił szeregi szkockiego Hibernian, a w przeszłości reprezentował już barwy klubu ze szkockiej ekstraklasy.

Urodzony w Manchesterze defensor w sezonie 2022/23 grał w Szkocji i to właśnie w barwach Hibernian. Pomógł on swoim kolegom zająć piąte miejsce w tabeli szkockiej ekstraklasy, co przełożyło się na możliwość gry w Lidze Konferencji. W trakcie wspomnianej kampanii zaliczył on 21 występów i zdobył trzy bramki.

20-latek podczas okresu przygotowawczego “Czerwonych Diabłów” zaangażowany był w trzy z pięciu towarzyskich starć – Leeds United, Olympique Lyon i Wrexham. Natomiast teraz uda się do Szkocji, gdzie w barwach Hibernian dokończy przygotowania do nowego sezonu 2023/24.

Fish był kapitanem Manchesteru United w zespołach U18 i U21. Swój debiut w seniorskiej piłce zaliczył on w sezonie 2020/21 za kadencji Ole Gunnara Solskjaera. Było to starcie z Wolverhampton Wanderers, a w drugiej połowie Fish zastąpił na boisku Daniela James.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze