Twitter/ManUtd

Andre Onana o kłótni z Maguire’em. „Od wszystkich będę wymagał dużo”

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Andre Onana po porażce 2:3 z Borussią Dortmund był wyraźnie niezadowolony z postawy obrońców Manchesteru United. W trakcie meczu najbardziej oberwało się Harry’emu Maguire’owi.

Po meczu Onana odniósł się do tej sytuacji, mówiąc, że nie uwziął się na byłego kapitana Manchesteru United, lecz zależy mu na tym, by cały zespół zawsze dawał z siebie wszystko i zachowywał koncentrację.

– Wymagam wiele od moich kolegów, bo oni też wymagają wiele ode mnie. Ufają mi. Zagrali do mnie dużo piłek, więc czują się ze mną pewnie. Chcę, by dawali mi tę pewność siebie.

– Ja też wiele wymagam i będę wymagał, ponieważ są to świetni piłkarze. To dla mnie zaszczyt grać za takimi obrońcami. Lisandro Martinez i Harry Maguire spisują się wspaniale. Są ważnymi graczami tego klubu. Ciesze się, że mogę być częścią tej drużyny. Występowanie u ich boku to coś niezwykłego.

– Staram się dużo rozmawiać. Wiem też, że Harry to dobry piłkarz. To jeden z kapitanów tego zespołu. Jest ważnym członkiem zespołu, dobrze czuje się z piłką przy nodze i to dla tego tyle od niego oczekuję. To świetny gość, mamy dobrą relację.

– Obaj musimy być gotowi. Jeśli jestem w bramce, wymagam wiele od każdego zawodnika. Oczywiście zaczynam od siebie, bo jesteśmy w tym razem, a błędy będą się zdarzały.

– Nie możemy bać się popełniania błędów, bo to część życia. Na błędach się uczymy. Dlatego musimy podchodzić do siebie krytycznie. Jeśli chcemy zdobywać trofea, właśnie tak musi się stać.

– Czuję się zaszczycony możliwością gry w tym klubie i cieszę się, że współpracuję z tymi chłopakami. Harry to najwyższa półka i fantastyczny piłkarz. Będzie coraz lepiej – skwitował Onana.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze