MUTV

Oficjalnie: Nathan Bishop zawodnikiem Sunderlandu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Tag kontynuuje czystki w szatni swojego zespołu. Tym razem klub z Old Trafford opuścił Nathan Bishop, który w poprzednim sezonie był czwartym bramkarzem w drużynie Holendra. Nowym klubem Anglika został Sunderland.

Bramkarz dołączył do akademii Manchesteru United w sezonie 2019/20. W zimowym oknie transferowym zamienił on Southend United na „Czerwone Diabły”. Następnie podczas swojej przygody na Old Trafford zaliczył on jedno wypożyczenie do Mansfield Town, na którym zebrał on mieszane oceny.

23-latek nie zaliczył ani jednego oficjalnego spotkania w barwach seniorskiego zespołu Manchesteru United. Od kilku sezonów pełnił on funkcję czwartego bramkarza, który okazjonalnie powoływany był na ławkę rezerwowych, gdy wymagała tego sytuacja kadrowa.

Zgodnie z przewidywaniami mediów Bishop ustalił warunki kontraktu z Sunderlandem. Manchester United nie blokował przenosin swojego byłego już podopiecznego i szybko doszedł do porozumienia w sprawie transferu definitywnego z „Czarnymi Kotami”.

Bishop z nowymi pracodawcami ze Stadium of Light związał się trzyletnią umową. Kluby nie ujawniły, ile Anglik kosztował zespół z zaplecza angielskiej ekstraklasy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze