manutd.com

Przyszłość Masona Greenwooda poznamy na dniach? Erik ten Hag zdecyduje

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Decyzje w sprawie przyszłości Masona Greenwooda w Manchesterze United mamy poznać na dniach, donosi Fabrizio Romano. O ewentualnym odejściu Anglika z klubu z Old Trafford ma zdecydować sam Erik ten Hag.

Napastnik pozostaje zawieszony przez klub od momentu rozpoczęcia się afery i śledztwa policji w jego sprawie. Postępowanie ostatecznie zostało umorzone ze względu na brak postępów, a sam Greenwood od tego czasu wznowił treningi indywidualne oraz został po raz pierwszy ojcem.

W ostatnich doniesieniach Fabrizio Romano sugerował, że przyszłość Masona Greenwooda poznamy wraz z pierwszym dniem sezonu (14 sierpnia). Manchester United wtedy miałby ogłosić wszystkim, co planuje zrobić ze swoim wychowankiem, który według mediów może zostać wypożyczony do innej drużyny.

Natomiast Romano dzisiaj z rana niespodziewanie ujawnił, że coś miało zmienić się w kwestii Greenwooda. Decyzja w sprawie zawodnika ma być ujawniona na dniach, a nawet godzinach. O przyszłości gracza zdecydować ma sam Erik ten Hag, który rozważy czy napastnik powinien zostać zespole, zostać wypożyczony lub odejść na stałe.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze