ManUtd.com

Ander Herrera po meczu z Man Utd. „Nigdy nie zapomnę o tym klubie, życzę mu jak najlepiej”

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Piłkarz Athleticu, Ander Herrera, który nie tak dawno występował w Manchesterze United, podzielił swoimi wrażeniami na temat ponownego spotkania z fanami angielskiego zespołu, którzy do dzisiaj uwielbiają jego postać.

Hiszpański pomocnik występował w ekipie „Czerwonych Diabłów” w latach 2014-2019 i był ulubieńcem kibiców. Później Hiszpan zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Manchesterem United i przeniósł się do Paris Saint-Germain. Dziś pragnie pomóc swojemu rodzimemu klubowi, skąd trafił na Old Trafford.

– Granie przed tą publicznością to fantastyczne uczucie. Miałem przyjemność robić to wiele razy i zawsze czułem dumę. Cieszę się, że tu przyjechaliśmy. Czułem ich wsparcie i doskonale wiedzą, że darzę ten klub oraz ich wielkim uczuciem.

– Mam nadzieję, że przed dwoma zespołami świetny sezon. Dziękuje za ich miłość i wsparcie. Wiedzą, że nigdy o nich nie zapomnę.

– Tak, zebrałem największy aplauz. To dla mnie coś wyjątkowego i bardzo poruszającego. To oznacza, że zrobiłem coś dobrego dla tego klubu, a przynajmniej zawsze zostawiałem na boisku wszystkie siły i jestem dumny, że byłem piłkarzem Manchesteru United. Zachowam te wspomnienia na całe swoje życie.

– Będę kibicował temu klubowi z Bilbao. Jestem nastawiony optymistycznie wobec nadchodzącego sezonu, Premier League i pozostałych frontów.

– Oglądałem mecz z Lens i druga połowa była fantastyczna.  Ten mecz również był dobry. Po czerwonej kartce byliśmy bardzo zmęczeni i mogliśmy się już tylko bronić. W konsekwencji Manchester United strzelił gola. Zawsze staram się być nastawiony optymistycznie. W minionym sezonie ten zespół bardzo się rozwinął i był blisko Manchesteru City. Będę wam kibicował i życzę fantastycznego sezonu!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze