manutd.com

Numer Rasmusa Hojlunda poznamy wkrótce? Odejście jednego z zawodników kwestią czasu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United nadal nie ogłosił, z jakim numerem na boisku przyjdzie nam podziwiać Rasmusa Hojlunda, który w ostatnich dniach dołączył do klubu. Fabrizio Romano donosi, że Duńczyk przejmie numer po jednym z odchodzących z pierwszego zespołu graczy.

Okno transferowe jeszcze trwa i zamknie się dopiero z początkiem września. Media zgodnie informują, że Manchester United pracuje aktualnie w sprawie transferów do i poza klub. Do tego są jeszcze pewne nieznane szczegóły w kwestii rozpoczynającej się przygody Rasmusa Hojlunda na Old Trafford.

Duńczyk został zaprezentowany fanom w Teatrze Marzeń w sobotę, lecz klub jak na razie, nie ujawnił, z jakim numerem zagra ich nowy nabytek. Według przecieków medialnych gracz przejmie numer po jednym z odchodzących zawodników. Jeśli prawdziwe były ostatnie doniesienia o kontuzji Hojlunda, to klub tym bardziej ma jeszcze trochę czasu na zaprezentowanie jego nowej koszulki.

Utalentowany napastnik ma zagrać z numerem 17, informuje Fabrizio Romano. Aktualnie ta koszulka należy do Freda, lecz najpewniej opuści on wkrótce Manchester United. Klub z Old Trafford wierzy, że w drugiej połowie przyszłego tygodnia uda się sfinalizować transfer Brazylijczyka. Romano podkreśla, iż zdaniem jego źródła Fred na 100% opuści obecny klub.

Innym graczem blisko odejścia ma być Donny van de Beek. Holender ponownie dobrze zaprezentował się w starciu towarzyskim z Athletikiem Bilbao. Przenosiny holenderskiego pomocnika są aktualnie zależne od rozmów pomiędzy Manchesterem United a hiszpańskim Realem Sociedad.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze