manutd.com

Media: West Ham złożył ofertę 60 milionów funtów za Maguire’a i McTominaya

, Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

W ostatnich dniach Manchester United odrzucił ofertę West Hamu za Harry’ego Maguire’a w wysokości 20 milionów funtów. David Moyes jest jednak zdeterminowany, aby sprowadzić Anglika do swojego zespołu. Jak podają media, “Młoty” złożyły nową propozycję, która uwzględnia również Scotta Mctominaya.

O odejściu obu zawodników mówi się już od kilku tygodni. Zarówno stoper, jak i pomocnik znajdują się nisko w hierarchii Erika ten Haga i nie mają szans na grę w pierwszym składzie. Regularne występy są ważne zwłaszcza dla Maguire’a, który chce zachować miejsce w reprezentacji, choć sam selekcjoner “Synów Albionu” wierzy, że 30-latek pozostanie na Old Trafford. Klub jest gotowy sprzedać zawodników, gdy wpłynie odpowiednia propozycja. 

“The Guardian” informuje, żeWest Ham pracuje nad znalezieniem rozwiązania wokół pensji Harry’ego Maguire’a i wierzy, że oferta opiewająca na 60 milionów funtów może przekonać Manchester United do sprzedania go i Scotta McTominaya. 

Erik ten Hag ma już na celowniku zawodników, którzy zastąpią Szkota i Anglika. Menedżer chce sprowadzić do środka pola Sofyana Ambrabata i klub ruszy po Marokańczyka, jak tylko z Old Trafford odejdą Fred i Donny Van de Beek. Według Fabrizio Romano nowym stoperem “Czerwonych Diabłów” może zostać Jean-Clair Todibo, z którym Manchester United jest w kontakcie.

AKTUALIZACJA

Według The Athletic oferta w wysokości 60 milionów funtów za Maguire’a i McTominaya wpłynęła do klubu, znacząco zbliżając się do wyceny Manchesteru United. West Ham stara się przekonać angielskiego stopera do transferu. Erik ten Hag chce zatrzymać McTominaya, lecz zaakceptowałby wysoką ofertę za zawodnika.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze