ManUtd.com

Sky Sports: Al-Nassr skontaktowało się z obozem Erica Bailly’ego

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Kolejny zawodnik pierwszego zespołu Manchesteru United wkrótce może zmienić barwy, donosi telewizja Sky Sports. Saudyjskie Al-Nassr miało skontaktować się z obozem Erica Bailly’ego, aby wybadać teren przed potencjalnym transferem.

Era Erika ten Haga na Old Trafford miała nieść ze sobą czystkę w szatni. Holender postanowił namieszać w kadrze przed swoim drugim sezonem w Manchesterze United. Klub opuściło jak na razie kilku zawodników akademii oraz tacy gracze pierwszego zespołu jak Alex Telles i David de Gea.

Bardzo prawdopodobne, że kolejnym na liście do odstrzału będzie defensor Eric Bailly. Na początku okienka „Daily Mail” informowało, że Manchester United umieścił Iworyjczyka na liście niepotrzebnych zawodników. Chyba nikogo nie zdziwiła decyzja klubu w tej sprawie, patrząc, że od kilku sezonów Bailly nie grał już w pierwszym zespole „Czerwonych Diabłów”, a jego ostatnie wypożyczenie także nie było udane.

Zdaniem Sky Sports z obozem wielokrotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej skontaktować się miało saudyjskie Al-Nassr. Klub ma badać teren przed rozpoczęciem negocjacji. Na chwilę obecną klub z Arabii Saudyjskiej nie złożył oficjalnej oferty za defensora.

W tym oknie do Al-Nassr sprzedany został już wcześniej wspomniany Alex Telles. Oprócz Brazylijczyka barwy tego klubu reprezentuje inny były zawodnik Manchesteru United – Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dołączył do tego zespołu po zerwaniu umowy z klubem z Old Trafford za porozumieniem stron.

Aktualny klub „CR7” nie jest jedynym zainteresowanym usługami Bailly’ego. Sky Sports dodaje, że w grze o zakontraktowanie defensora pozostaje jeszcze kilka innych nieujawnionych zespołów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze