Ash Donelon/Manchester United via Getty Images

Manchester United monitoruje treningi Masona Greenwooda. Pozostał ostatni dylemat do rozwiązania

, , Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Mason Greenwood nie zagrał dla Manchesteru United od stycznia 2022 roku. Klub w nadchodzących dniach zakomunikuje decyzję odnośnie jego przyszłości.

Ostatnio widzieliśmy wideo trenującego indywidualnie wychowanka klubu z Old Trafford. „Manchester Evening News” informuje, że „Czerwone Diabły” dostają dane z tych treningów i uważnie śledzą jego poczynania na boisku treningowym.

Sesje treningowe Greenwooda obserwował były trener juniorów Manchesteru United, który prowadził też indywidualne treningi Kobbiego Mainoo oraz Dana Gore’a.

Według ostatnich doniesień Sky Sports ostateczną decyzję poznamy w nadchodzących dniach.

2 lutego policja z Manchesteru ogłosiła, że Greenwoodowi nie grozi już postępowanie karne. Piłkarz został oskarżony o usiłowanie gwałtu, zmuszanie do seksu oraz napaść.

Erik ten Hag jest niechętny do sprzedaży młodego Anglika, więc Manchester United rozważa jego wypożyczenie. Według „The Sun”, które uważnie śledzi sytuację Greenwooda, to podobno ostatni dylemat do rozwiązania, bo powrót napastnika do klubu wydaje się niemal pewny. Nie wiadomo jednak, czy w przyszłym sezonie obejrzymy go w koszulce Manchesteru United.

Kontrakt Greenwooda z klubem z Old Trafford obowiązuje do 2025 roku i jest w nim klauzula automatycznego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze