twitter/ManUtd

Fabrizio Romano: Fenerbahce i Galatasaray w wyścigu po Freda

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Tego lata bardzo dużo mówi się na temat odejścia z klubu Freda. Przez długi czas faworytem w wyścigu po podpis Brazylijczyka było Fulham, lecz według Fabrizio Romano włączyli się do niego dwaj tureccy potentaci – Fenerbahce i Galatasaray.

Manchester United w przez ostatni rok przemeblował swoją linię po mocy. Przez trzy okienka transferowe do klubu trafili tacy piłkarze jak: Eriksen, Casemiro czy Mount. Wzmocnienia sprawiają, że być może pozycję w zespole straci Fred, który jeszcze tego lata może zmienić klub.

Według Fabrizio Romano liderem wyścigu po Freda jest Fenerbahce, które złożyło już oficjalną ofertę za Brazylijczyka opiewającą na 15 milionów euro. Kwota ta zawiera już bonusy. Jednak w obliczu tych informacji do walki o pomocnika włączyło się Galatasaray. Włoski dziennikarz uważa, że faworytem do pozyskania piłkarza Manchesterem United pozostają wciąż Żółte Kanarki.

W ostatnich tygodniach w mediach pojawiały się również informacje, że zainteresowanie Fredem wciąż wyraża Fulham. Pomocnik był łączony także z zespołami z Arabii Saudyjskiej. Manchester United ma być podobno zdecydowany na rozstanie z pomocnikiem.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze