Twitter/ManUtd

„Agent” Christian Eriksen: Hojlund wciąż mi nie zapłacił

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Christian Eriksen skomentował słowa Rasmusa Hojlunda, który w pierwszym wywiadzie dla MUTV, nazwał swojego kolegę z reprezentacji „agentem Eriksenem”. Pomocnik podobno odegrał niemałą rolę w przenosinach byłego gracza Atalanty.

Hojlund trafił do Manchesteru United w zeszłym tygodniu, stając się trzecim nabytkiem „Czerwonych Diabłów”.

– Rasmus wciąż mi nie zapłacił, więc nie wiem, skąd wytrzasnął tego „agenta”.  Nie dostałem żadnej premii – powiedział Eriksen.

– Oczywiście, rozmawiałem z menedżerem na temat Rasmusa, a Rasmusowi opowiadałem o klubie. Natomiast wspomniałem też, że decyzja odnośnie przyszłości należy tylko do niego. Na szczęście wylądował tutaj.

– Mam nadzieję, że zapewni drużynie trochę goli, a na pewno wniesie tu ogromne pragnienie wygrywania. To piłkarz, który uwielbia naciskać na rywala, jest dobry technicznie, potrafi strzelać gole i męczyć obrońców, wybiegając za ich plecy. To prawdziwa dziewiątka. Liczę, że stanie się tu wielkim piłkarzem.

Eriksen odniósł się również do nadchodzącego początku sezonu. Już w poniedziałek „Czerwone Diabły” zmierzą się z Wolves.

– Mam nadzieję, że będziemy gotowi na cały sezon i poprawimy swój wynik. Chcemy zdobywać trofea.

– W minionej kampanii zdobyliśmy jedno trofeum, ale chcemy więcej. Znaleźliśmy się na trzecim miejscu, ale zdecydowanie pragniemy być wyżej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze