manutd.com

“The Guardian”: upadł transfer Harry’ego Maguire’a z Man Utd do West Hamu

Maks Radziwonko
Zmień rozmiar tekstu:

Wart 30 milionów funtów transfer Harry’ego Maguire’a z Manchesteru United do West Hamu może nie dojść do skutku – informują media na Wyspach Brytyjskich, na czele z dziennikiem “The Guardian”. Klub Łukasza Fabiańskiego miał podobno dość czekania na kluczowe decyzje ws. odejścia reprezentanta Anglii z Old Trafford.

Wygląda na to, że “Młoty” są coraz bardziej zniecierpliwione opóźniającymi się decyzjami – na tyle, że klub z Londynu zaczął rozglądać się za alternatywami na pozycję środkowego obrońcy.

Anglik miał co prawda zaakceptować warunki indywidualnego kontraktu z West Hamem, ale stołeczny klub liczył na szybsze rozwiązania w tej sprawie. Reprezentant Anglii bowiem dalej negocjuje z Manchesterem United wysokość odprawy. Dziennikarz Jacob Steinberg twierdzi, że rozmowy ws. transferu obecnie nie są kontynuowane, choć istnieje jeszcze szansa na to, że zostaną one wznowione.

Mający 30 lat obrońca latem otrzymał znaczny wzrost wynagrodzenia, w wyniku awansu “Czerwonych Diabłów” do Ligi Mistrzów. Jego pensja w West Hamie byłaby naturalnie sporo mniejsza i stratę tę Harry Maguire chciałby wyrównać odpowiednio wysoką odprawą. Zdaniem mediów, Anglik oczekuje od “Czerwonych Diabłów” sumę rzędu 7 milionów funtów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze