Getty Images

Oświadczenie Masona Greenwooda. „Nie zrobiłem rzeczy, o które zostałem oskarżony”

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Mason Greenwood wystosował oficjalnie oświadczenie odpowiadające na jego zarzuty za napaść na swoją partnerkę. Piłkarz zakomunikował również, jak potoczy się jego piłkarska przyszłość.

OŚWIADCZENIE MASONA GREENWOODA:

Chcę zacząć od tego, że rozumiem ludzi, którzy mnie oceniają przez pryzmat tego, co widzieli i usłyszeli w mediach społecznościowych. Wiem, że będą myśleli o mnie najgorzej.

– Zostałem wychowany tak, by wiedzieć, że przemoc lub znęcanie się w jakimkolwiek związku są złe. Nie zrobiłem rzeczy, o które zostałem oskarżony i w lutym zostałem oczyszczony z zarzutów. Pomimo tego akceptuję błędy, które popełniłem w moim związku i biorę pełną odpowiedzialność za sytuacje, które doprowadziły do wpisu w mediach społecznościowych.

– Zaczynam rozumieć, czym jest odpowiedzialność, aby stanowić dobry przykład jako profesjonalny piłkarz. Jestem skoncentrowany na wielkiej odpowiedzialności, z jaką wiąże się bycie ojcem i dobrym partnerem.

– Decyzja związana z moją przyszłością została podjęta w procesie współpracy pomiędzy Manchesterem United, moją rodziną i mną. Najlepszą decyzją dla nas wszystkich będzie kontynuowanie mojej kariery poza Old Trafford, tak by moja obecność nie wpływała negatywnie na klub. Dziękuję klubowi za wsparcie, odkąd dołączyłem tam w wieku 7 lat. Manchester United na zawsze pozostanie częścią mnie.

– Jestem niezmiernie wdzięczny mojej rodzinie i wszystkim moim ukochanym za ich wsparcie. Teraz muszę odpłacić się za to zaufanie, które mi okazano. Zamierzam być lepszym piłkarzem, ale co najważniejsze dobrym ojcem, lepszym człowiekiem i wykorzystać mój talent w pozytywny sposób, na boisku i poza nim – napisał Mason Greenwood.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze