manutd.com

Mason Mount kontuzjowany. Nie zagra aż do przerwy na kadrę

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Jak poinformował oficjalna strona klubu, Mason Mount podczas spotkania z Tottenhamem doznał lekkiego urazu. Nie podano co to za uraz, lecz wiadomo, że wykluczy angielskiego pomocnika aż do przerwy na reprezentacje.

Mason Mount rozpoczął dwa pierwsze spotkania nowego sezonu w pierwszej jedenastce. Jednak w starciu z Tottenhamem opuścił murawę w 85. minucie. Wtedy nic nie wskazywało na to, że środkowy pomocnik doznał urazu. Wszystko wyjaśniło się dopiero we wtorek.

Właśnie wtedy oficjalna strona Manchesteru United poinformowała, że Mason Mount boryka się z urazem. Nie jest to nic poważnego, lecz wciąż niewiadomo czego dotyczy. Kontuzja ma wykluczyć Anglika z gry aż do przerwy reprezentacyjnej. Po drodze odbędą się dwa spotkania: w ten weekend z Nottingham Forest oraz w kolejnym tygodniu z Arenalem.

W ten sposób Mason Mount dołącza do listy kontuzjowanych, do której należą: Rasmus Hojlund, Tyrell Malacia, Tom Heaton i Amad Diallo. Najszybciej z nich powinien wrócić do gry ten wymieniony jako pierwszy, ponieważ jego powrót zapowiadany jest na spotkanie z Arsenalem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze