Premier League

Podsumowanie 2. kolejki w Fantasy Premier League. Kto spisał się najlepiej?

marcel.zakaszewski Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Premier League rozkręca się na dobre, a wraz z nią gra Fantasy. Z każdą kolejką rozrasta się również nasza liga, w której możecie rywalizować z czytelnikami i redakcją aż do 38. kolejki. Przed drugą serią spotkań mieliśmy w rywalizacji aż 921 osób, za co bardzo wszystkim dziękujemy.

Dołącz do ligi ManUtd.pl w Fantasy Premier League:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/66k937

W drugiej serii gier w naszej lidze najlepiej spisała się drużyna o nazwie LOL2, prowadzona przez Rafała Wartałowicza, który zgromadził aż 81 punktów (podczas gdy ogólna średnia punktowa wynosiła w tym tygodniu zaledwie 44 punkty). Główna w tym zasługa pięciu bohaterów: Bryana Mbeumo (16 pkt), Kaoru Mitomy (12 pkt) oraz Pervisa Estupinana, Yoane Wissy i Martina Odegaarda (wszyscy po 11 pkt).

Za drużyną LOL2 uplasowały się trzy drużyny, które zdobyły po 78 punktów – GreenTeam (menedżer Krystian Zielonka), Hoegaarden Alverna (menedżer Iga Igleniec) oraz WhatWentWrong (menedżer Daniel Ciecierski).

Składy poszczególnych drużyn można znaleźć poniżej:
GreenTeam (78 pkt)
Hoegaarden Alverna (78 pkt)
WhatWentWrong (78 pkt)

Kto okazał się dobrym wyborem na 2. kolejkę?

Królem drugiej serii spotkań okazał się niespodziewanie Bryan Mbuemo. Posiadany przez 17% menedżerów zawodnik Brentford zdobył 16 punktów (2 gole i 3 punkty bonusowe).

W najlepszej “jedenastce” kolejki znalazł się tryplet z Brighton – Solly March zdobył 15 punktów (dwa gole + trzy punkty bonusowe), Kaoru Mitoma – 12 punktów (gol, asysta i dwa punkty bonusu), a także Pervis Estupinan, który za gola, asystę i jeden bonus zainkasował 11 punktów.

Wyróżnić warto również Leona Baileya z Aston Villi. Jamajczyk, mimo rozegranych 62 minut na boisku, zdążył zanotować gola i asystę. To zaowocowało 3 punktami bonusowymi, co daje łącznie aż 14 punktów dla szczęśliwych posiadaczy.

Liga ManUtd.pl w grze Fantasy Premier League dopiero się rozpoczyna. Nadal nie jest za późno, by dołączyć do rywalizacji z resztą społeczności naszego serwisu. W tym celu wystarczy kliknąć tutaj:
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/66k937

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze