Transfermarkt

David Ornstein: Man Utd sprowadza kolejnego bramkarza

, Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United nie chce zwalniać tempa na rynku transferowym. David Ornstein wskazuje, że tym razem poszerzona zostanie kadra bramkarska.

Jeden z najbardziej wiarygodnych dziennikarzy pisze, że „Czerwone Diabły” przeprowadzają testy medyczne, których bohaterem jest bramkarz Fenerbahce, Altay Bayindir. Zanim klub z Old Trafford na sto procent zdecyduje się podpisać z nim kontrakt, chce mieć pewność co do jego kontuzji pleców.

Bayindir ma przechodzić testy medyczne w Grecji, a jego transfer zależy od wyników. Manchester United może sprowadzić tureckiego golkipera za 4,3 miliona funtów. Jeżeli testy się nie powiodą, to klub będzie szukał rezerwowego bramkarza w innym miejscu.

Wiele zależy również od odejścia Deana Hendersona. Anglik szuka drogi ucieczki z Old Trafford, by regularnie stawiać między słupkami. Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jest teraz dla niego Crystal Palace.

Tureckie media podają, że Bayindir przeszedł testy pozytywnie i wrócił do Stambułu, a transfer może sięgnąć 6 milionów funtów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze