twitter.com/ManUtd

Noam Emeran potwierdził swoje odejście z Manchesteru United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Członek klubowej akademii Noam Emeran potwierdził ostatnie doniesienia medialne w sprawie jego odejścia z Manchesteru United. Zawodnik wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, czym pożegnał się z fanami.

Wcześniej media informowały, że “Czerwone Diabły” negocjują z holenderskim FC Groningen w sprawie transferu Noama Emerana. Wtedy sugerowano, że do finalizacji przenosin utalentowanego napastnika może dojść na dniach, lecz od tamtej pory panowała cisza medialna.

Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, do jakiego kluby przejdzie oficjalnie Emeran, lecz pewne jest, że jego przygoda z Manchesterem United dobiegła końca. O zmianie barw poinformował sam zawodnik w mediach społecznościowych.

– Drodzy fani United, nie jest łatwo opuścić tak wielki klub. Jednakże nadszedł czas na następny krok w mojej karierze, a okazja do tego jest idealna.

– Zawsze będę wdzięczny każdej osobie, która pomogła mi od momentu mojego przybycia do innego kraju, a miałem wtedy zaledwie 16 lat.

– Dzięki wsparciu tych wyjątkowych ludzi mogłem doświadczyć niesamowitych wspomnień, zbudować przyjaźnie na całe życie i przezwyciężyć przeciwności, które ostatecznie mnie tylko wzmocniły.

– Chcę wiele osiągnąć w piłce, więc czuję, że jestem gotowy, aby grać w seniorskiej piłce tydzień w tydzień. Nie mogę się doczekać tego, co przyniesie przyszłość. Chcę również rozbudować moje umiejętności, których fundamenty zbudowałem w Manchesterze United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze