twitter/ManUtd

Bruno Fernandes po wygranej z Nottingham Forest: wiemy, co oznacza bycie piłkarzem Manchesteru United

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Kapitan Manchesteru United skomentował zwycięstwo z Nottingham Forest (3:2) w 3. kolejce Premier League. Portugalczyk pochwalił zespół za odwrócenie losów meczu.

– To nie był dla nas idealny początek, ale zachowaliśmy nad tym wszystkim kontrolę i zaczęliśmy robić odpowiednie rzeczy. Nasi rywale broni dobrze, angażując w to wielu zawodników. Trudno było się przebić, ale osiągnęliśmy dobry rezultat i to jest najważniejsze.

– Wiemy, że mieliśmy czas na odwrócenie wyników, ale przede wszystkim zachowaliśmy spokój. Zaczęliśmy utrzymywać się przy piłce od tyłu i powoli nabieraliśmy pewności siebie. Od tego momentu mecz był zawsze po naszej stronie.

– W pierwszej połowie stworzyliśmy wiele okazji. Ogólnie nasz występ był naprawdę dobry, abstrahując od pierwszych czterech minut.

– Wiemy, co oznacza bycie piłkarzem Manchesteru United. Wiemy, że z tą koszulką wiążą się wielkie wymagania i jesteśmy na nie gotowi. Pokazaliśmy wspaniałego ducha, pasję i głód. Musimy być tylko świadomi, że nie możemy tak wcześnie tracić bramek.

– Z wykonaniem rzutu karnego zawsze wiąże się presja. Chodzi o zrobienie tego w odpowiednim momencie. Uczyłem się takich sytuacji i jestem gotowy na każde podejście, ale mamy też innych piłkarzy, dla których nie stanowiłoby to problemu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze