manutd.com

Erik ten Hag potwierdza. Rasmus Hojlund coraz bliżej powrotu do zdrowia

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag na przedmeczowej konferencji prasowej potwierdził, że Rasmus Hojlund jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia. Szkoleniowiec pierwszego zespołu Manchesteru United ujawnił, że napastnik rozpoczął treningi z resztą drużyny.

Duńczyk jest trzecim letnim nabytkiem Manchesteru United, lecz nie miał jak na razie okazji, aby zadebiutować w nowych barwach. Jest to skutek odkrycia drobnej kontuzji podczas testów medycznych przed finalizacją transferu. Po dołączeniu do “Czerwonych Diabłów” Hojlund trenował indywidualnie.

Dziennikarze w ostatnich tygodniach prześcigali się w typowaniu debiutu byłego gracza Atalanty. Jedną z propozycji był występ Hojlunda w sobotnim pojedynku ligowym z Nottingham Forest, lecz na chwilę obecną wydaje się, że jest to mało prawdopodobne.

Na ostatniej konferencji prasowej przed meczem z “The Reds” Erik ten Hag odpowiedział na pytania dziennikarzy związane z nowym napastnikiem. Holender potwierdził, że jest on blisko powrotu do zdrowia i rozpoczął treningi z resztą drużyny.

– Dzisiaj po raz pierwszy trenował z zespołem. Myślimy, że od poniedziałku będzie mieć pełen tydzień treningowy. Uważamy, że jest blisko i wkrótce wskoczy do zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze