manutd.com

Nowy bramkarz na testach w Carrington. Dean Henderson odejdzie z klubu na dniach?

, , , , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Saga transferowa związana z przyszłością Deana Hendersona oraz poszukiwaniami jego następcy powoli dobiega końca. Wychowanek „Czerwonych Diabłów” przejdzie testy medyczne przed finalizacją transferu. Tymczasem Manchester United jest o krok od ogłoszenia pozyskania następcy Anglika.

Zaczynając od wychowanka klubu z Old Trafford, to otrzymał on od obecnego klubu zgodę na udanie się na testy medyczne. W nocy z 26 na 27 sierpnia przejść ma on badania w Londynie pod okiem sztabu Crystal Palace. Bramkarz udał się do stolicy Anglii od razu po zakończeniu spotkania z Nottingham Forest.

Przenosiny Hendersona do „Orłów” odbędą się na zasadzie transferu definitywnego. Dziennikarze zgodnie podają, że kluby osiągnęły już porozumienie w sprawie szczegółów umowy. Manchester United miał zgodzić się na odejście wychowanka, gdyż finalizuje już transfer jego następcy.

Od kilku dni media typowały dwa nazwiska w sprawie przenosin na Old Trafford. Jednym z nich był bramkarz Altay Bayindir, który reprezentuje jeszcze barwy Fenerhbace. Jak się okazuje, zawodnik miał pojawić się dzisiaj (26 sierpnia) w Carrington, aby przejść testy medyczne.

Wcześniej bramkarz w Grecji odbył inne badania, gdzie Manchester United chciał ocenić dokuczający mu uraz pleców. Zdaniem Fabrizio Romano turecki bramkarz będzie kosztować Manchester United około 7 mln euro, w tym wliczone bonusy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze