manutd.com

The Athletic: Andre Onana nie wróci do reprezentacji Kamerunu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Portal The Athletic donosi, że bliskie otoczenie Andre Onany zdementowało ostatnie plotki medialne. Bramkarz Manchesteru United nie planuje wracać do reprezentacji Kamerunu i na chwilę obecną skupia się na grze w klubie.

W ostatnich tygodniach media informowały, że istnieje szansa na powrót Andre Onany do piłki reprezentacyjnej. Zawodnik w przeszłości pokłócił się z selekcjonerem Kamerunu, a wykluczenie bramkarza z kadry narodowej potwierdził nawet sam szef tamtejszej federacji.

Kameruńczyk dołączył latem do Manchesteru United i został nowym numerem jeden po odejściu Davida de Gea. Oprócz odpowiednich umiejętności do stylu gry preferowanego przez Ten Haga, fani często podkreślali brak wyjazdów na zgrupowania kadry jako główny plus transferu bramkarza.

Trzeba przypomnieć, że szczególnie turnieje afrykańskie rozgrywane są poza oficjalnymi przerwami w rozgrywkach klubowych. Oznacza to, że w przypadku wyjazdu Onany na kadrę inny bramkarz w kilku spotkaniach musiałby bronić bramki Manchesteru United.

The Athletic miało skontaktować się z bliskim otoczeniem Onany, które zdementowało plotki medialne. Źródło brytyjskiego portalu twierdzi, że na chwilę obecną powrót zawodnika do reprezentacji nie jest możliwy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze