manutd.com

Fabrizio Romano: Altay Bayindir zastąpi Deana Hendersona w Manchesterze United

Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Dean Henderson finalizuje testy medyczne przed transferem do Crystal Palace – takie informacje w niedzielne przedpołudnie przekazał za pośrednictwem Twittera dziennikarz Fabrizio Romano. Zdaniem Włocha, jasne jest już także, kto zastąpi wychowanka Manchesteru United w roli bramkarza „numer 2”.

Jak wynika z wpisu zamieszczonego w portalu społecznościowym, wszystko jest na dobrej drodze, by Dean Henderson jeszcze w letnim oknie transferowym opuścił Old Trafford. Warunki samego transferu zostały już podobno ustalone – wartość całej transakcji ma opiewać na 20 milionów funtów (w tym bonusy).

W umowie ma być m.in. klauzula, na mocy której Manchester United otrzyma część kwoty kolejnego transferu Anglika, gdy ten w przyszłości zdecyduje się opuścić Crystal Palace.

W niedzielę gracz „Czerwonych Diabłów” powinien dokończyć trwające od soboty testy medyczne, a oficjalne ogłoszenie transferu spodziewane jest początkiem przyszłego tygodnia.

Równolegle ze sprzedażą Hendersona, prowadzony ma być proces zakupu jego zastępcy w roli zmiennika Andre Onany. Wybór menedżera Erika ten Haga miał paść na Altaya Bayindira, 25-letniego reprezentanta Turcji. Do tej pory bronił on barw stołecznego Fenerbahce – ekipy, do której całkiem niedawno przeniósł się pomocnik Manchesteru United, Fred.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze