Twitter/@cucurella3

Media: poznaliśmy dwóch nowych kandydatów na lewą obronę Manchesteru United

, Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Luke Shaw wypadł przez kontuzję i wiele wskazuje na to, że może to być dłuższa przerwa od piłki nożnej. Nie wiemy także, kiedy dostępny będzie Tyrell Malacia. Dlatego też Manchester United w ostatnim tygodniu okienka transferowego poszukuje wypożyczenia, które mogłoby załatać tę lukę.

Poznaliśmy dwa nowe nazwiska, które według mediów Manchester United rozważa w kwestii wypożyczenia na obecny sezon. Pierwszym, według Fabrizio Romano, jest Marc Cucurella z Chelsea. “Czerwone Diabły” miały się skontaktować z “The Blues”, aby poznać ewentualne warunki takiego ruchu. Nie została jednak jeszcze złożona żadna oferta. Jak podkreśla włoski dziennikarz, klub z Old Trafford poszukuje opcji, która nie będzie zbyt kosztowna, a na ich liście znalazło się trzech kandydatów.

Drugim z nich jest Sergio Reguilon. Tę informację podał Lyall Thomas ze Sky Sports News. Hiszpański defensor znajdował się już w przeszłości na celowniku Manchesteru United, jednak zdecydowali się oni wtedy na Aleksa Tellesa. Jeśli zaś chodzi o obrońcę Tottenhamu, to zainteresowanie nim wyraża również Fulham, jednak ich priorytetem jest Timothy Castagne, co może być szansą dla “Czerwonych Diabłów”.

Nie poznaliśmy jeszcze trzeciego nazwiska z krótkiej listy Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze